3039*

THE PEOPLE BEHIND THE

צוות מנצח

החיבור בין חברת "חן ואיתי גינדי" ל"קבוצת שבירו" מתבסס על ערכים משותפים של יושרה, הצבת הלקוח במקום הראשון ושמירה על סטנדרט גבוה עד לאחרון הפרטים. שתי החברות פועלות כבר מעל לשני עשורים בתחום הנדל"ן ושיכנו אלפי משפחות בבתים איכותיים וחדשניים, המתוכננים בהקפדה ובאיכות גמר גבוהה. האיתנות הפיננסית והמוניטין של שתי החברות מספק לרוכשים שקט נפשי וביטחון בעת רכישת הדירה. כל זאת בשילוב משרד האדריכלים משה צור, המוביל בישראל בתכנון מגדלי יוקרה, נותן מענה למכלול המרכיבים המייצרים הצלחה.

חן ואיתי גינדי

“חן ואיתי גינדי” הינה חברה מובילה ופורצת דרך בענף המגורים בישראל. מאז הקמתה בשנת 1997 יזמה החברה ושיווקה בהצלחה אלפי יחידות דיור בשכונות המבוקשות ביותר במרכז הארץ. החברה מחזיקה בצבר פרויקטים הכולל למעלה מ-4,000 יחידות דיור, מלונאות, מסחר ומשרדים. “חן ואיתי גינדי” היא חברה פרטית בעלת איתנות פיננסית והון עצמי גבוה, הפועלת בשיתוף פעולה רב שנים עם הבנקים הגדולים בישראל. החזון המנחה את החברה הוא לספק פרשנות חדשנית ומתקדמת לחוויית המגורים בישראל מתוך רצון להעניק ללקוחותיה סביבת חיים יצירתית, איכותית ואסתטית. בראש סולם העדיפויות של החברה עומד הלקוח ושביעות רצונו תוך הקפדה עיקשת על הסטנדרטים הגבוהים ביותר עד הפרט האחרון. השילוב בין עקרונות אלה הופכים את הפרויקטים של ״חן ואיתי גינדי״ לבתים שאנשים אוהבים לחיות בהם.

קבוצת שבירו

קבוצת שבירו היא אחת החברות הגדולות והמובילות בישראל, אשר יסודותיה שזורים בתולדות המדינה מתחילת שנות ה-40. החברה יוזמת, בונה ומשווקת פרויקטים למגורים, מרכזים מסחריים, מגדלי משרדים ומלונאות. החברה, בבעלותם של עו”ד רונית שבירו ורמי שבירו, השלימה מאז הקמתה ב- 1995 את בנייתן של כ- 15 אלפי יחידות דיור במרכז ישראל ובימים אלה היא מתכננת ומבצעת כ- 6,500 יחידות דיור נוספות. האני מאמין שלה – שליטה עצמאית בכל תחומי פעילותה. יושרה, נחישות והצלחה הן אבני הדרך שעליהן צועדת החברה. החברה חרטה על דגלה את המונח ״דרך ארץ קדמה לתורה״ ופועלת מתוך אמונה פנימית חזקה כי עשייתה תורמת לצמיחתה ולשגשוגה של מדינת ישראל.

אדריכלות - פרופ' משה צור

פרופ' משה צור יסד את “משרד משה צור אדריכלים בוני ערים” בשנת 1978 ומוביל אישית גם היום את העבודה האדריכלית בעזרת שותפים ו-90 עובדי המשרד, תוך חתירה מתמדת למצוינות תכנונית. עיקר הצלחת המשרד היא בתכנון חכם של כל פרויקט, הממקסם את התועלת היזמית ובה בעת משביח את המרחב הציבורי. תכנון הנותן מענה למכלול המרכיבים בהם כלכליות, פונקציונליות ואיכות עיצובית לצד מענה לדרישות הרשויות וצרכי הציבור. התכנון האיכותי של המשרד זכה לפרסום רב ולהערכה מקצועית לאורך השנים, ולעשרות פרסי מצוינות בארץ ובעולם, בהם פרסים בינלאומיים חשובים. בפרויקטים רבים התכנון והשימוש בחומרים ובפרטים הינם פורצי דרך, חדשניים ומקוריים. המשרד, בשני סניפים בת”א ובחיפה, טיפל עד כה ביותר מ-1,000 פרויקטים בהם פרויקטים מסחריים, תעסוקה ומשרדים, מגורים ברמות וסוגים שונים, מבני אקדמיה וקהילה וכן תכנון ערים ועיצוב פנים. בשנים האחרונות מתמחה המשרד בתכנון מגה-פרויקטים ומגדלים.

עיצוב פנים - האדריכלית דנה אוברזון

האדריכלית הבינלאומית, דנה אוברזון, התחילה כסטודנטית לעיצוב גרפי באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל, ירושלים. כשהרעיון ליצור אמנות בתוך חלל תלת מימדי החל לרתק אותה, היא עברה למחלקה לארכיטקטורה שם סיימה את לימודיה ב-1995. ההשראה של דנה נובעת מהסביבה הים תיכונית בשילוב פרספקטיבה מודרנית. הגישה האקלקטית וההוליסטית של דנה לארכיטקטורה ולעיצוב מייצרת חללים עשירים וייחודיים. העניין שלה מתמקד בממשק שבין חומר למרחב. קווים נקיים, שימוש בחומרים ייחודיים, פרטים אדריכליים מורכבים ופריטים שנבחרו בקפידה לעיצוב הפנים.